Ostatni przejazd „Turkiem”

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zapraszają miłośników transportu publicznego komunikacji miejskiej na ostatni przejazd autobusem MAN SG313. Odbędzie się on w sobotę, 26 lutego 2022 roku na trasie Police – Nowe Warpno – Police.

Zbiórka chętnych będzie miała miejsce na pętli „Police Wyszyńskiego Polana” o godzinie 11:00. W trakcie przejazdu planowane są fotostopy oraz grill (o ile pogoda na to pozwoli), prowiant we własnym zakresie. Zakończenie imprezy około godziny 17:00, także na przystanku „Police Wyszyńskiego Polana”. 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia z podaniem danych osobowych do piątku, 25 lutego (opiekun osoby niepełnoletniej także musi dokonać rejestracji). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenia zostaną wysłane w piątek, 25 lutego.

Dzięki uprzejmości Szczecińskiego-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego impreza będzie bezpłatna. 

Formularz zgłoszeniowy.

W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych STMKM 

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe, jeżeli będą w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Obowiązkowo wszyscy uczestnicy muszą posiadać kamizelki odblaskowe i korzystać z nich na wszystkich fotostopach! W trakcie przejazdu należy stosować się do poleceń osób prowadzących imprezę. Osoby, które swoim zachowaniem naruszą regulamin lub nie będą stosować się do poleceń prowadzących imprezę, zostaną z niej wyproszeni.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania imprezy bez podania przyczyn. 

Przesyłający zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej w celu prowadzenia zapisów na „Ostatni przejazd Turkiem”.